FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Valet 8012104

nr 801 2104

VALET

late 19th century, length: 60, width: 27, height: 155, wear.

sent 1800-tal, längd: 60, djup: 27, höjd: 155

Condition: slitage

1000

SEK 1700

Monday January 14 2013
at 18:16:52